0

מהו ביטוח סייבר ולמי הוא מיועד?

בעידן דיגיטלי בו אנו חיים כיום, בעלי עסקים רבים מתעניינים בביטוח סייבר ותוהים האם שווה להשקיע כסף ולשלם עבור שירות זה.

ביטוח סייבר הינו שירות חדש יחסית בתחום הביטוחים ויחסית מעט אנשים יודעים במה מדובר ובקיאים בנושא. אנחנו כאן כדי לתת לכם את מיטב המידע ולהסביר למי מיועד השירות, היכן ניתן לרכוש את פוליסת הביטוח, מה בדיוק היא מכסה ולמה לשים לב.

ביטוח סייבר ​​הוא אחד השירותים המוצעים בענף הביטוח ה​​מיועד עבור עסקים שונים באינטרנט המבקשים להגן על עצמם מפני התקפי האקרים האפשריים.

ביטוח זה מגן על העסק מפני פריצה למערכת ממוחשבת של החברה ונותן כיסוי במידה וכתוצאה מזה בעלי העסק ספגו הפסדים כלכליים.

רכישת ביטוח סייבר לעסקים

ביטוח סייבר נותן כיסוי ומגן על עסקים מפני פריצות.

 

למי מיועד ביטוח סייבר או אילו חברות יכולות להפיק תועלת מהשירות

האם החברה שלכם זקוקה לביטוח מסוג זה?

לפני שאתם מרימים טלפון לסוכן ביטוח ענו לעצמכם לשאלה אחת: איך פעילות של החברה שלכם תושפע מהתקפי ההאקרים ואיזה נזק יכול להיגרם כתוצאה מכך.

בדרך כלל, עסקים שפעילות פיננסית שלהם מתבצעת דרך הרשת, הם הקורבנות העיקריים.

כמו כן, חברות העוסקות במכירות דרך הרשת (דוגמת חנויות און ליין) והעסקים שמאמציהם מופנים למשיכת לקוחות בעזרת משאבי אינטרנט יהנו מהביטוח סייבר ויספגו פחות נזקים במידה ומתקפה תתרחש.

בין השאר, הנזק כתוצאה ממתקפת ההאקרים יכול לבוא לידי ביטוי בדליפת מידע אישי (לדוגמא, מידע אישי של לקוחות של החברה כגון פרטים של סליקת כרטיס האשראי שלהם ועוד), העברת כספים מהחשבון השוטף של החברה לחשבונות אחרים, דליפת סודות מסחריים וכו'.

מתקפת האקרים

ביטוח סייבר יכול למנוע מצב של הדלפת מידע.

 

הכיסוי הביטוחי

במסגרת ביטוח סייבר, בעל עסק יכול לבטח את הנכסים הכלכליים בגלל פסילותם כתוצאה של מתקפת סייבר. כמו כן, ישנו כיסוי נגד נזק על ידי האקרים על ידי הפצת מסמכים אלקטרוניים וגישה לא מורשית אליהם.

האקרים עלולים להשתמש במידע שקיבלו, כגון נתונים אישיים של לקוחות החברה בפעילויות הונאה וסחיטה שונות.

לצערנו, קיימת עדות למקרים של השעיה של החברה בעקבות זה.

פוליסת ביטוח לנזקי מתקפת סייבר של ניליביט מכסה את הפסדי המבוטח כולל עלויות הגנה הנובעות מדליפה של נתונים אישיים או מידע עסקי אחר. בנוסף, ישנו כיסוי על אובדן הרווח הכספי כתוצאה מהפרעה ממושכת בתפעול רשת המבוטח, כיסוי על הנזקים שנגרמו לעסק כתוצאה מיחסי ציבור מעורערים בעקבות פריצה באבטחה ועוד.

במידה והחברה עוסקת בייצור, ניתן לעשות ביטוח שיפצה על הנזקים של הפסקת הייצור ויכסה את משכורות העובדים והעלויות שצריך לשלם במקרה של השבתה כתוצאה ממתקפה דיגיטלית.

כמו כן, ישנה אפשרות לקבל כיסוי על אובדן רווח פוטנציאלי שהחברה הייתה מקבלת (הכנסה ממכירת שירותים, מכירת סחורות ועוד) במידה ולא הייתה מושבת בעקבות האקרים.

ביטוח יעזור לכסות את השירותים המשפטיים ועלויות חקירת האירוע משום שעל העסק שנפגע יש להוכיח כי חווה את מתקפת הסייבר וספג נזקים בעקבות זאת.

ניתן למצוא מידע מפורט יותר באתר של חברת ניליביט.

רכישת ביטוח סייבר לאנשי עסקים

כיצד ניתן לרכוש ביטוח סייבר?

 

רכישת פוליסת ביטוח סייבר

שירותי ביטוח סייבר ​​עדיין אינם נפוצים ולא כל חברות הביטוח מציעות את האפשרות הנ"ל. עם זאת, ניתן למצוא סוג ביטוח זה בחברות ביטוח מסויימות ביניהן חברת ניליביט. עלות הביטוח יכולה להשתנות מחברה לחברה ונקבע באופן פרטני.

לקוחות המעוניינים בביטוח מסוג זה יכולים להיות הן עסקים קטנים וגדולים והן גופים ממשלתיים. אלה שרכשו את הביטוח מרגישים בטוחים ומוכנים ליום הבא.

 

admin

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *